/  / Playboy polubił nowe Audi Q7

Playboy polubił nowe Audi Q7

null
© Audi
null

Prestiżowy miesięcznik dla mężczyzn wyróżnia największego SUV-a spod znaku pierścieni w kategorii: "najlepszy z napędem na wszystkie koła".

Jury konkursu w uzasadnieniu swej decyzji napisało: "To samochód wyposażony na miarę naszych potrzeb – chcemy jeździć bezpiecznie w różnych warunkach, a quattro to zwyczajnie gwarantuje. Na drugą generację topowego SUV-a Audi musieliśmy czekać aż 10 lat, ale było warto!"

"Nowe Audi Q7 posiada innowacyjne rozwiązania obejmujące lekką konstrukcję, napęd, zawieszenie, systemy infotainment, pakiet connectivity i systemy wsparcia kierowcy. Jego przestrzenne wnętrze rozpieszcza luksusowym komfortem - powiedział po odebraniu nagrody Leszek Kempiński, PR Manager Audi. "Niezmiernie nas cieszy, że te właśnie zalety oraz doskonały napęd na cztery koła quattro zostały docenione przez jurorów i redakcję".

Marka Audi od lat doceniana jest przez jury konkursu Samochód Roku Playboya. Wcześniej we wspomnianym plebiscycie zapunktowały taki modele marki z Bawarii jak m.in. RS 6 Avant, S8, R8, A7, a także Audi TTS.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane