/  / Pierwsze na świecie Infiniti Q60 dla Polaka

Pierwsze na świecie Infiniti Q60 dla Polaka

null
© Infiniti
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Bez oglądania, bez zasiadania, bez testowania: Infiniti Q60 Sports Coupe zamówiony na długo przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży

Na około pół roku przed rozpoczęciem oficjalnej sprzedaży w Europie marka Infiniti przyjęła pierwsze zamówienie na nowy model Q60 Sports Coupe. Osobą składającą to zamówienie jest Polak – Jacek Kreisel.

Klient zdecydował się na zakup Q60 nie mając możliwości zobaczenia samochodu na żywo, o jeździe testowej nie wspominając. Zainteresowanie nowością Infiniti wzbudziły dostępne online informacje prasowe.

"Marzyło mi się mocne, a zarazem eleganckie, stylowe i niebanalne auto o charakterystycznej sylwetce. I tak trafiłem do Infiniti - mówi Jacek Kreisel, który przyznaje jednocześnie, że zaskakująco szybka, nawet dla niego, decyzja była wynikiem jazdy testowej hybrydową wersją modelu Q50. "Ten samochód zrobił na mnie ogromne wrażenie, a jestem przekonany, że Q60 będzie jeszcze lepszy - stwierdza.  

Pół roku czekania
Q60 wjedzie na rynek z mocą, także zupełnie nowego, trzylitrowego silnika V6 twin-turbo o mocy 405 KM. I ten właśnie silnik wybrał do swojego samochodu pierwszy klient. Auto będzie wyposażone także w system Direct Adaptive Steering drugiej generacji i elektronicznie sterowane zawieszenie dynamiczne DDS.

Początek sprzedaży Infinti Q60 w Europie zaplanowany jest na pierwsze dni października.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane