/  / Peugeot 208 Van czeka na polskich klientów

Peugeot 208 Van czeka na polskich klientów

Peugeot Polska|
null
© Peugeot
nullnull

Dobrze przyjęty na rynku model Peugeot 208 debiutuje teraz w odmianie Van, opracowanej specjalnie z myślą o klientach firmowych poszukujących praktycznych i dostępnych cenowo rozwiązań w zakresie transportu.

Bogata gama samochodów dostawczych Peugeot, dzięki której marka plasuje się na trzecim miejscu w rankingu sprzedaży tego typu aut, została właśnie rozszerzona o model 208 Van, czyli dostawczą wersję doskonale radzącej sobie na rynku nie tylko w Polsce 208-ki. Zachowując walory modelu bazowego, a więc nowoczesną stylistykę, innowacyjne wnętrze, ergonomię i dobre właściwości jezdne, jednocześnie znacznie zwiększono funkcjonalność w zakresie możliwości transportu towarów, aby jak najlepiej dostosować się do oczekiwań potencjalnych nabywców.

Przestrzeń bagażowa 208 Van wynosi 1062 dm3, a ładowność to 395 kg. Ekonomiczny i ekologiczny silnik charakteryzuje się umiarkowanym apetytem na paliwo (spalanie w cyklu mieszanym wynosi według danych fabrycznych jedynie 3,8 l/100 km) oraz niewielką emisją CO2 na poziomie 98 g/km.

2-miejscowy Peugeot 208 Van dostępny jest w jednym poziomie wyposażenia oraz jednej wersji silnikowej (1.4 HDi o mocy 68 KM), dostępnej z manualną skrzynią biegów o 5 przełożeniach.

Peugeot 208 Van oferta modelowa z cennikiem

Lista bogatego wyposażenia standardowego Peugeot 208 Van obejmuje m.in. system stabilizacji toru jazdy ESP, 6 poduszek powietrznych, regulator i ogranicznik prędkości ze sterowaniem z kolumny kierownicy oraz komputer pokładowy.

Klienci mogą wybierać spośród 7 kolorów nadwozia, w tym sześciu metalizowanych. Siedzenia pokryte są tapicerką tkaninową Etnical Mistral w kolorze czarnym, z biało-czarnymi wstawkami.

Cena Peugeot 208 Van to 41 789 zł netto. Model ten jest także dostępny w atrakcyjnym kredycie 50/50 Peugeot Finance oraz leasingu od 102%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane