/  / Peugeot 2008 po liftingu

Peugeot 2008 po liftingu

null
© Peugeot
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

SUV znad Sekwany doczekał się zmian modernizacyjnych. W porównaniu z poprzednikiem lifting uznać można raczej za delikatny. Peugeot 2008 w aktualnej wersji sprzedaje się dobrze, więc auta nie trzeba było gruntownie przebudowywać.

Nową wersję Peugeot 2008 można rozpoznać po takich elementach jak poszerzone nadkola i osłony podwozia. Jest też nowy grill, którego "faktura" nadawać ma autu wrażenie większej masywności i solidności.

Przy okazji face-liftingu do gamy "2008-ki" doszły nowe wersje kolorystyczne: lakier czerwony Ultimate – przejęty z modelu 308 GTi, a także zielony Emerald. W ofercie będzie dostępnych dziewięć kolorów nadwozia, w tym pięć metalizowanych i dwa niemetalizowane.

W wyposażeniu pojawia się także funkcja Mirror Screen, wykorzystująca protokół MirrorLink i Apple Carplay, a także kamera cofania, Active City Brake i Park Assist.

Miejski SUV na sportowo
Nowa gama Peugeot 2008 obejmuje do wyboru poziomy wyposażenia Access, Active i Allure – a także topową GT Line. Ta ostatnia zawiera sportowe elementy wykończenia w tonacji czarno-czerwonej.

Wersja 2008 GT Line ma obręcze kół 17-calowe Eridan w kolorze czarnym z diamentowym połyskiem. Oferowany w innych wersjach chrom został tu zastąpiony czarnymi elementami: czarne są obramowania grilla i świateł przeciwmgielnych, obudowy lusterek bocznych czy relingi dachowe. Ożebrowanie grilla otrzymuje czarne, chromowane wykończenie, z czerwonym sportowym oznaczeniem, a w tylnej osłonie podwozia pojawia się sportowa końcówka wydechu.

Na przednich błotnikach i tylnej klapie umieszczono monogram GT Line.

Klienci go lubią
Na rynku Peugeot 2008 pojawił się w roku 2013. Łączna sprzedaż przekroczyła już pułap 500 000 sztuk. Na Starym Kontynencie "2008-ka" należy pod względem popularności do ścisłej czołówki segmentu miejskich SUV-ów. Obok Renault Captura i Opla Mokki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane