/  / Pełne odliczenie VAT w salonach Volkswagena

Pełne odliczenie VAT w salonach Volkswagena

VOLKSWAGEN|
null
© Volkswagen
null

Klienci kupujący następujące modele Volkswagena: Tiguan, Touran, Passat Variant, Passat Alltrack, Sharan lub Touareg mają możliwość pełnego odliczenia podatku VAT od samochodów. Odliczenie jest możliwe bez konieczności montażu kraty w aucie.

1 stycznia przestała obowiązywać derogacja dotycząca odliczania podatku VAT od samochodów o masie całkowitej do 3,5 tony. Do czasu uchwalenia nowych przepisów przedsiębiorcy będą mogli odliczyć cały VAT od zakupionych samochodów przeznaczonych do prowadzenia działalności gospodarczej, które uzyskały homologację typu N1.

Możliwością pełnego odliczenia podatku VAT objęte są następujące modele marki Volkswagen: Tiguan, Touran, Passat Variant, Passat Alltrack, Sharan oraz Touareg. Podkreślić należy, że samochody te są pięcioosobowe oraz nie posiadają kratki.

Na przykład VW Tiguana z silnikiem TSI o mocy 122 KM można kupić już za 81 285 zł netto. Touran z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM oferowany jest już za 62 268 zł netto. Passat Variant Business Line z silnikiem 1.4 TSI o mocy 122 KM dostępny jest w cenie od 65 602 zł netto, Sharan 1.4 TSI (150 KM) od 90 967 zł netto oraz Touareg z silnikiem V6 o mocy 245 KM od 186 415 zł netto.

Klienci mają możliwość wybrania oczywiście innych jednostek silnikowych.

W ograniczonej liczbie dostępne są samochody z homologacją N1 wyprodukowane w minionym roku, także z serii Edition 2013, które charakteryzują się atrakcyjnym wyposażeniem oraz rabatami kwotowymi.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane