/  / Panda młoda duchem

CENY | Panda młoda duchem

null
© Fiat
nullnullnullnullnullnullnull

W gamie miejskiego Fiata Pandy debiutuje na polski rynku nowa wersja Young, która wyróżnia się bogatszym wyposażeniem oraz uatrakcyjnionym wyglądem. To warto wiedzieć: Panda Young jest do kupienia w promocji.

Z myślą o klientach zainteresowanych zakupem nowoczesnego auta miejskiego Fiat wprowadza do oferty wersję Panda Young. Seria Young, dostępna również dla Punto, oferuje w standardzie klimatyzację manualną, radio Clarion, nową tapicerkę, a także wyróżniające się detale stylistyczne jak szare lusterka, logo "Young" oraz przyciemniane kołpaki kół.

"Elementy wyróżniające tę serię to z jednej strony bogatsze wyposażenie, a z drugiej bardzo atrakcyjny, świeży wygląd samochodu z zewnątrz, jak i wewnątrz - podkreśla Rafał Grzanecki z Fiat Auto Poland.

Panda Young jest dostępna z najbardziej popularnym silnikiem 1.2 69 KM w cenie promocyjnej 36 200 złotych (katalogowo: 41 200 zł).

Wyposażenie standardowe wersji Young to m.in.:
- klimatyzacja manualna
- radio MP3 Clarion FZ502E z Bluetooth i portem USB
- tapicerka Young z logo na fotelu kierowcy i żółtym przeszyciem
- matowe szare obudowy lusterek bocznych
- szare 14-calowe kołpaki kół z żółtym logo
- naklejki z logo Young po bokach nadwozia

Panda Young jest dostępna z pięcioma lakierami nadwozia do wyboru: pastelowy-biały Gelato (bezpłatny), pastelowy-czerwony Passione, pastelowy-czarny Cinema, metalizowany-zielony Prato, a także metalizowany-szary Argento.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane