/  / Pakiety serwisowe w ofercie Skody

Pakiety serwisowe w ofercie Skody

Vokswagen Bank Polska|
null
© Skoda
null

Klienci zainteresowani zakupem samochodów marki Skoda mogą skorzystać z pakietów serwisowych, które obejmują wybrane usługi w zakresie serwisowania i przeglądów auta, dokonywane przez autoryzowanego partnera serwisowego Skoda Auto.

Usługa oferowana przez markę Skoda jest dostępna dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców i może być finansowana w ramach umowy kredytowej lub leasingowej. Wszelkie naprawy są wykonywane przez autoryzowanego partnera serwisowego przy zachowaniu wysokiej jakości i użyciu oryginalnych części.

Opiekę nad realizacją obsługi serwisowej sprawuje wyspecjalizowane Centrum Techniczne Volkswagen Leasing Polska.

Pakiety serwisowe umożliwiają racjonalizowanie budżetu przeznaczanego na użytkowanie samochodu poprzez transparentność wydatków serwisowych oraz przewidywalność całkowitych kosztów. Dzięki nowej usłudze właściciele zyskują pewność kosztów użytkowania swojego samochodu nawet na 4 lata.

"Decydując się na zakup pakietu serwisowego, klient ma gwarancję, że jego Skoda będzie profesjonalnie serwisowana przez wykwalifikowanych mechaników i z wykorzystaniem oryginalnych części. Koszty eksploatacyjne są niższe, gdyż właściciel korzysta z preferencyjnych cen części i usług. Dodatkowo regularne serwisowanie samochodu u autoryzowanego partnera serwisowego zwiększa wartość auta w przypadku odsprzedaży - wylicza Michał Bajon, dyrektor obsługi posprzedażnej marki Skoda.

W ofercie dostępne są trzy rodzaje pakietów, różniące się od siebie zakresem usług. Klienci mogą wybrać Pakiet Basic, Pakiet Complete oraz Pakiet Professional.

W ramach każdego z pakietów klient otrzymuje prace przeglądowe zgodne z planem serwisowym producenta, obejmujące:
- wymianę płynu hamulcowego
- wymianę oleju, podkładki korka oleju
- wymianę filtrów (oleju, przeciwpyłkowego, paliwa, powietrza)
- wymianę świec zapłonowych

Pakiet Complete poszerza wymienioną ofertę o wymianę piór wycieraczek, tarczy hamulcowych, klocków hamulcowych, szczęk, cylinderków hamulcowych i bębnów hamulcowych oraz sprzęgła. Dodatkowo dokonywane będą także naprawy wymienionych elementów, odbywające się poza obowiązkowymi, okresowymi kontrolami w okresie gwarancji i po jej upływie.

Pakiet Professional zapewnia kompleksowy serwis niemal wszystkich najważniejszych mechanicznych oraz elektrycznych części auta. Obejmuje także naprawy poza przeglądami oraz uzupełnianie płynów eksploatacyjnych z wyłączeniem płynu do spryskiwaczy.

Pakiety serwisowe do nowych samochodów marki Skoda są oferowane na okres od 36 do 48 miesięcy. Określone zostały limity rocznego przebiegu, które wynoszą od 10 do 30 000 km. Pakiety serwisowe oferowane przez autoryzowanych dealerów marki Skoda można nabyć do wszystkich nowych aut za gotówkę lub też sfinansować poprzez kredyt czy leasing.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane