/  / Pakiety przeglądów serwisowych VW

Pakiety przeglądów serwisowych VW

VW|
null
© Volkswagen
null

Volkswagen wprowadził do oferty pakiety przeglądów serwisowych. Dzięki nim klienci z łatwością mogą zaplanować wydatki związane z samochodem, bowiem za pakiet przeglądów serwisowych płaci się stałą, miesięczną kwotę, określoną w momencie zakupu pakietu.

Do wyboru mamy dwa pakiety: srebrny oraz złoty. Pierwszy zawiera obowiązkowe przeglądy okresowe wraz z materiałami eksploatacyjnymi: olejem zgodnym ze specyfikacją, filtrami oleju, powietrza, paliwa, przeciw-pyłkowym, a także podkładką korka oleju, świecami zapłonowymi i płynem hamulcowym. Pakiet złoty dodatkowo zawiera natomiast szczęki, cylinderek, bęben, klocki i tarcze hamulcowe oraz pióra wycieraczek.

Oferta przeznaczona jest dla nowych samochodów oraz dla aut, które są użytkowane nie dłużej niż rok i nie miały wykonanego pierwszego przeglądu serwisowego.

Oferta pakietów przeglądów jest elastyczna: klienci mogą zdecydować o zakresie pakietu, limicie kilometrów (od 30 do 150 000 km), czasie jego trwania (od 36 do 60 miesięcy), mogą także wybrać dogodną dla siebie formę płatności (miesięczną składkę lub opłatę jednorazową).

Dla przykładu, miesięczny koszt "srebrnego" pakietu serwisowego dla Polo, obowiązującego przez cztery lata (do przebiegu 40 000 km), to kwota 22 złotych. Dla Golfa i Passata jest to natomiast wydatek na poziomie 23 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane