/  / Pakiet gwarancyjny Volvo 5 lat

Pakiet gwarancyjny Volvo 5 lat

VOLVO|
null
© Volvo
null

Kupując Volvo z dodatkowym pakietem ochrony gwarancyjnej klient zyskuje poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji związanej z eksploatacją samochodu. Nieważne, czy akurat jesteśmy w Polsce, czy w innym kraju Europy.

Dzięki nowym pakietom gwarancyjnym Volvo ma się pewność, że w razie potrzeby samochód klienta zostanie otoczony opieką specjalistów z autoryzowanych serwisów Volvo, a użytkownik nie poniesie dodatkowych kosztów.

Podstawowy pakiet gwarancyjny obejmuje ochroną główne podzespoły samochodu przez 5 lat lub do 100 000 km. Jeśli klient zdecyduje się na przedłużenie ochrony gwarancyjnej w ciągu 3 miesięcy od zakupu auta i przed osiągnięciem przebiegu 5 000 km, zapłaci tylko 99 zł. Do wyboru jest także pakiet gwarancyjny Premium, który wydłuża działanie ochrony na większość podzespołów do 5 lat lub przejechanych wcześniej 150 000 km.

Z przedłużonej ochrony gwarancyjnej mogą skorzystać właściciele Volvo, które już są użytkowane, a które są jeszcze objęte gwarancją fabryczną. Dla nich przewidziano pakiet gwarancyjny Volvo Premium Plus. Pozwala on rozszerzyć działanie gwarancji o 1, 2 lub 3 lata i daje pełną ochronę samochodu aż do 150 000 km przebiegu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane