/  / Opona godna polecenia na zimę

Opona godna polecenia na zimę

Dunlop|
null
© Dunlop
null

Wyniki niezależnych testów wskazują, że opony Dunlop Winter Response 2 to dobry wybór na zimę. Tegoroczna nowość Dunlopa zyskała bowiem uznanie organizacji motoryzacyjnych z różnych krajów europejskich.

Według niemieckiego ADAC wspomniana opona jest "dobrze zrównoważona i osiąga najlepsze rezultaty na mokrej nawierzchni i śniegu, a także w zakresie zużycia paliwa". Wyniki testów przeprowadzonych przez ADAC dają oponom Dunlop Winter Response 2 mocne drugie miejsce i ogólną ocenę "dobra" (najwyższa możliwa w tym teście).

Kolejne niezależne badania, przygotowane tym razem przez niemiecką organizację ACE-Lenkrad i GTU, potwierdziły, że opona Dunlop Winter Response 2 jest jednym z najlepszych produktów na zimowe miesiące. Opublikowane wyniki dały mocne, drugie miejsce wprowadzonej niedawno na rynek oponie i ocenę "zdecydowanie godna polecenia".

Również wyniki testów przeprowadzonych przez szwajcarskie stowarzyszenie TCS dostarczyły dowodów na to, że opony Dunlop Winter Response 2 to ogumienie, które warto wziąć pod uwagę przygotowując samochód do zimy: także w tej próbie nowa opona Dunlop uplasowała się na drugim miejscu z oceną "szczególnie godna polecenia".

"Nowa linia produktów Dunlop osiąga w tym roku znakomite wyniki. Po zwycięstwie naszej letniej opony Sport BluResponse w dużej liczbie niezależnych testów wkraczamy w sezon zimowy z zupełnie nowym produktem, który znów zyskuje uznanie. Rozwój opon pozwala na coraz wyższy poziom osiągów opon, a Dunlop jest w tej dziedzinie wyraźnym liderem - podkreśla Alexis Bortoluzzi, dyrektor marki i strategii w Europie, na Bliskim Wschodzi oraz w Afryce.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane