/  / Opel z mocnym akcentem na koniec miesiąca

Opel z mocnym akcentem na koniec miesiąca

Ostatni tydzień października nie był najbardziej obfitym w roku, jeśli chodzi o mnogość marek wprowadzających nowe promocje. Aby jednak klienci obserwujący rynek nowych pojazdów nie czuli się ignorowani, o atrakcyjną promocję postarał się Opel.

Niemiecka marka koncernu General Motors, oferująca zazwyczaj rabaty na oferowane przez siebie modele, postanowiła wykorzystać chwilową ciszę na polu promocji i wysforowała się na nie atakowaną pozycję lidera ostatniego, przedświątecznego tygodnia, podwajając wysokość oferowanych przez siebie rabatów. Niższą o 5.500 PLN od zapisanej w katalogu ceny, zapłacimy za Corsę- zarówno w wersji trzy, jak i pięciodrzwiowej.  Oznacza to, iż aby stać się właścicielem tego wyrośniętego auta klasy B zapłacić musimy 34.550 PLN za wersję z litrowym silnikiem benzynowym o mocy 65KM. Mimo, iż oferowany na Corsę rabat nie należy do małych, to pnąc się w górę po drabince modeli Opla natykamy się na jeszcze większe obniżki. 6.000 PLN w przypadku Merivy i Astry Sedan, 7.000 PLN mniej za Zafirę Tourer i 10.000 PLN za Insignię może przekonać wielu niezdecydowanych.


Oferta promocyjna marki Opel

Niewątpliwie na ofertę rabatową Opla wpływ miała reklamowana szeroko, zainicjowana na początku miesiąca „Ofensywa niskich cen”Forda. Przypomnijmy, iż w jej ramach Ford oferuje rabaty od 7.350 PLN do 11.700 PLN, dzięki czemu ceny Fiesty zaczynają się od 33.900 PLN, a Focusa od 49.300 PLN. Szczegóły w linku poniżej.


Oferta promocyjna marki Ford
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane