/  / Opel Mokka X – Przymiarki cenowe

Opel Mokka X – Przymiarki cenowe

null
© Opel
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Zmodernizowany crossover spod znaku błyskawicy wchodzi do oferty Opla. Na rynku niemieckim nowiutka Mokka X jest już oferowana w cenie poniżej 19 000 euro z VAT.

Przy okazji niedawnego liftingu u Opla Mokki wprowadzono nie tylko zmieniony wygląd czy przygotowano nowocześniejsze elementy wyposażenia. Zmodyfikowano równocześnie i samą nazwę oplowskiego crossovera, który dodatkowo otrzymał literę "X". Skąd taki akurat zabieg?

Według zapowiedzi producenta, oznaczenie "X" będzie od tej pory elementem występującym w nazwach przyszłych SUV-ów i crossoverów marki z Russelsheim.

Kiedy w Polsce?
Nowy Opel Mokka X niedawno wszedł do oferty na rynku niemieckim. Ceny zaczynają się od 18 990 euro (w wersji bazowej dostępny tylko silnik 1.6 115 KM). Czyli auto kosztuje tyle samo co poprzednik.

Z kolei egzemplarze wyposażone według wyższego poziomu Edition (w standardzie m.in. skórzana kierownica, klimatyzacja, 17-calowe alufelgi oraz system multimedialny R 4.0 IntelliLink) kosztują w zależności od wybranego silnika od 21 690 do 27 390 euro bez opcji dodatkowych.Na rynku polskim Mokka X pojawić się ma jesienią. Ceny nie zostały jeszcze ogłoszone. Poprzednia wersja rocznik 2016 kosztuje katalogowo od 70 450 złotych, zaś na klientów czeka rabat 4 000 PLN.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane