/  / Opel Mokka 2014 już w ofercie

CENY | Opel Mokka 2014 już w ofercie

null
© Opel
null

Na polskim rynku można już kupić model Opel Mokka z roku produkcji 2014. Promocyjny rabat bez względu na wybraną wersję silnikową czy wyposażeniową wynosi 4 000 złotych. To nie wszystko!

Jako reprezentant obiecującego segmentu miejskich crossoverów, Opel Mokka rok produkcji 2014 jest oferowany na polskim rynku w trzech następujących wersjach wyposażenia do wyboru:
- poziom Active: od 63 900 złotych (katalogowo od 67 900 złotych)
- poziom Enjoy: ceny od 67 950 złotych (katalogowo od 71 950 złotych)
- poziom Cosmo: ceny od 71 450 złotych (katalogowo od 75 450 złotych)

W porównaniu z ofertą Opel Mokka rok produkcji 2013 ceny katalogowe dla wersji wyposażenia poziomu Enjoy i Cosmo zostały obniżone o 3 000 złotych.

Podstawowy poziom wyposażenia Active obejmuje w standardzie takie elementy wyposażenia jak m.in. ABS, ESP, układ kontroli zjazdu ze wzniesienia HDC, wspomaganie ruszania na pochyłościach HSA, przednie i boczne poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, poduszki kurtynowe, klimatyzacja sterowana manualnie, radioodtwarzacz CD/mp3 400 ze złączem AUX-in, przyciski sterowania na kierownicy, komputer pokładowy, tempomat oraz kolumna kierownicy regulowana w pionie i poziomie.

Cennik Opel Mokka 2014

Jedyną jednostką napędową, którą przewidziano ze specyfikacją poziomu Active, jest benzynowy 1.6 Ecotec o mocy 115 KM, z systemem start/stop. Kierowca zmienia biegi manualnie korzystając ze skrzynie pięciostopniowej.

Wyższy poziom wyposażenia Enjoy ma ponadto w standardzie np. elektrycznie sterowane szyby przód/tył, reflektory przeciwmgielne oraz koło kierownicy obszyte skórą. W przypadku topowej wersji Cosmo standardowe elementy wyposażenia to m.in. klimatyzacja dwustrefowa sterowana elektronicznie, czujniki parkowania przód/tył, czujnik deszczu oraz przyciemniane szyby tylne.

W gamie jednostek napędowych nowością jest 140-konna wersja 1.4 Turbo LPGTEC, która współpracuje z przekładnią manualną o sześciu biegach. Silnik ten mogą wybrać osoby, które skonfigurują Mokkę według specyfikacji poziomu Enjoy lub Cosmo. Ceny promocyjne zaczynają się odpowiednio od 80 000 lub 83 500 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane