/  / Opel i wyprzedaż rocznika 2014

Opel i wyprzedaż rocznika 2014

null
© Opel
null

Wybrane samochody marki Opel – w zależności od modelu – są dostępne w cenach nawet do 20 000 zł niższych niż oferta cennikowa.

Końcówka roku kalendarzowego jest tradycyjnie nad Wisłą okresem przedświątecznych zakupów i polowania na okazje. W tym czasie nabywcy szczególnie czekają na wyprzedaże samochodów z mijającego roku produkcji. Właśnie z myślą o tego typu klientach Opel przygotował w ramach kampanii "Wyprzedaż nie do podrobienia" specjalne oferty na swoje modele.

Wybrane auta producenta z Russelsheim w zależności od modelu są dostępne w cenach nawet do 20 000 złotych niższych niż oferta cennikowa. Wśród wyprzedażowych okazji znajdziemy m.in. Corsę z silnikiem 1.2 o mocy 85 KM, klimatyzacją i fabryczną instalacją LPG, z upustem o wartości 7 500 złotych.

Wybierając kolejny bestseller Opla zaoszczędzimy jeszcze więcej: Astrę z silnikiem 1.4 o mocy 140 KM i fabryczną instalacją LPG można teraz kupić o 12 000 złotych taniej. Natomiast różne warianty silnikowe Astry w wersji Active to cena niższa o 9 000 złotych.

Pozostałe modele Opla są dostępne w równie atrakcyjnych ofertach.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane