/  / Opel Bońkowski stawia na fanów futbolu

Opel Bońkowski stawia na fanów futbolu

Opel Bońkowski|
null
© Opel Bońkowski
null

Warto podsumować efekty nowej współpracy dealersko-piłkarskiej, jaka w sezonie 2012/2013 zaczęła się pomiędzy Opel Bońkowski a KKS Lech Poznań. KKS Lech to jeden z najmocniejszych wizerunkowo w polskiej lidze brandów piłkarskich. Opel to marka z dużymi aspiracjami i głodna sukcesu na jakże chimerycznym europejskim rynku.

Należącej do światowego koncernu General Motors marce, stworzonej przez Adama Opla, zależy na dużym, mocnym uderzeniu. Ma ku temu argumenty, gdyż do 2016 roku zamierza wprowadzić do oferty aż 23 nowe modele i 13 nowych jednostek napędowych.

Opel Bońkowski też ma swoje do „ugrania” na współpracy z Niebiesko-Białymi. Rozpoznawalność klubu jest w Wielkopolsce według wszystkich rankingów największa, nawet na tle innych marek o światowym zasięgu.

Bycie blisko pozytywnych emocji, gdzie na stadiony przychodzi na każde spotkanie od 20 000 do nawet 40 000 ludzi, to nieoceniona „tuba” informacji o tym, co dzieje się w salonie Opel Bońkowski.

"Po pierwszym kwartale naszej współpracy możemy powiedzieć jedno: stadion stał się naszym ulubionym miejscem spotkań z klientami. Rosną nam wszystkie wskaźniki handlowe, a po niedawnym, w pięknym stylu wygranym meczu z Lechią Gdańsk rosną i nadzieje na mistrzostwo Polski - mówi Dominika Bońkowska, właściciel Opel Bońkowski.

"Cieszę się, że obraliśmy właśnie ten kierunek marketingu sportowego, nie wiedząc zupełnie, że i Opel podąży tymi śladami - dodaje Bońkowska.

Najświeższa umowa miała miejsce w lidze tureckiej: na początku kwietnia podpisano umowę z Galatasaray Stambuł. Ponadto, trwają umowy z klubami piłkarskimi Borussia Dortmund, Bayer 04 Leverkusen, 1. FSV Mainz 05, SC Freiburg oraz Fortuna Dusseldorf.

Firma Opel, jako oficjalny partner premium pięciu drużyn piłkarskich europejskiej ligi, stawia fanów futbolu w centrum swojego zainteresowania. Na tychże fanów liczy i Opel Bońkowski w Wielkopolsce.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane