/  / Opel Astra V na start

Opel Astra V na start

null
© Opel
null

Marka Opel dużo sobie obiecuje po premierze nowej Astry. Samochód będzie wytwarzany w fabryce koncernu w Gliwicach – start produkcji już 29 września.

Opel Astra V zaprezentuje się szerokiej publiczności podczas najbliższej wystawy motoryzacyjnej IAA 2015 we Frankfurcie (17-27 września). Oficjalny start produkcji w zakładach koncernu GM w Gliwicach nastąpi również w tym miesiącu – dokładnie 29 września.

Mniej więcej miesiąc od tej daty można spodziewać się pojawienia nowej Astry w polskich salonach dealerskich.

Przypomnijmy, że ceny dla wersji bazowej Opla zaczynają się poniżej 60 000 złotych (PATRZ TUTAJ). Standardowo Astra V wyjedzie z salonu, oferując takie elementy wyposażenia jak m.in. klimatyzacja, radio CD 300 z łączem Bluetooth i gniazdem USB/AUX-in, przednie reflektory halogenowe ze światłami do jazdy dziennej w technologii LED, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka oraz centralny zamek.Podstawowa wersja wyposażenia Essentia w zakresie systemów bezpieczeństwa oferuje układ stabilizacji toru jazdy ESPPlus z ABS oraz systemem ułatwiający ruszanie na wzniesieniu (HSA), który zapobiega stoczeniu się pojazdu z pochyłości przy ruszaniu z miejsca. Do tego dochodzi układ sześć poduszek powietrznych oraz system składania pedałów (PRS).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane