/  / Opel Astra – samochód na całe życie

Opel Astra – samochód na całe życie

OPEL|
null
© Opel
null

15 stycznia obyła się w Warszawie uroczystość przekazania nowego egzemplarza samochodu Opel Astra zwycięzcy konkursu promocyjnego marki pod hasłem "Perpetuum Mobile" z 1998 roku.

Zwycięzca konkursu jest autorem najlepszego hasła reklamowego łączącego markę Opel z Polską. Zwycięzca decyzją komisji konkursowej otrzymał w styczniu 1999 roku nagrodę w postaci nowego samochodu Astra Classic 1.4. Zgodnie z warunkami konkursu, Opel dokonuje wymiany samochodu co trzy lata (każdorazowo na Astrę) przez okres życia zwycięzcy konkursu.

Przez 15 lat zmieniła się Polska, wstąpiliśmy do Unii Europejskiej, wprowadzone zostały do produkcji trzy nowe generacje Opla Astry, a zwycięzca konkursu z 1998 roku wciąż jeździ Astrą. Tym razem autor zwycięskiego hasła odebrał kolejny, szósty egzemplarz Opla Astry, najnowszej, czwartej generacji, wyposażony w silnik 1.4 o mocy 100 KM i między innymi pakiet bezpieczeństwa obejmujący boczne, kurtynowe poduszki powietrzne.

Dyrektor General Motors Poland, przekazując zwycięzcy konkursu z 1998 roku kluczyki do nowej Astry, powiedział: "Opel honoruje swoje zobowiązania z wielką dumą i zadowoleniem, że przez tak wiele lat zwycięzca konkursu nie zrezygnował z marki Opel i udowadnia, że Opel Astra jest samochodem na całe życie. Cieszymy się, że możemy zaoferować bezpieczny i komfortowy samochód tym bardziej, że został on wyprodukowany w polskiej fabryce Opla w Gliwicach".

"Opel Astra jest jednym z najpopularniejszych samochodów w klasie kompaktowej wśród klientów indywidualnych w Polsce dzięki swojej jakości, komfortowi i bezpieczeństwu. Dziękujemy za zaufanie naszych klientów".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane