/  / Opel Adam Rocks premierowo w Polsce

Opel Adam Rocks premierowo w Polsce

null
© Opel
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Podczas 6. Trójmiejskich Targów Motoryzacyjnych w Gdańsku po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje się Opel Adam Rocks. Krajowa premiera tego miejskiego crossovera nastąpi 26 września w Ergo Arenie.

Adam Rocks to mały SUV dla kierowców, którzy lubią jazdę z otwartym dachem. Prezentowana przez Serwis Haller wersja najnowszego, miejskiego Opla ma 3,74 metra długości. To idealny samochód do jazdy zarówno po mieście, jak i poza nim.

Adam Rocks z elektrycznie rozsuwanym w pięć sekund, brezentowym dachem Swing Top w wyposażeniu standardowym, charakterystycznymi osłonami w dolnej części nadwozia oraz zwiększonym o 15 mm prześwitem otwiera na rynku nową niszę: to pierwszy trzydrzwiowy miejski crossover o długości poniżej 4 metrów.

"Bardzo się cieszę, że po udanych polskich debiutach elektrycznego Opla Ampery, terenowej Mokki, rodzinnej Astry Sedan i flagowej limuzyny Insignia nowej generacji, przeprowadzonych przez Serwis Haller, piąta pod rząd krajowa premiera najnowszego modelu Opla odbędzie się również w Trójmieście - mówi z dumą Andrzej Haller, prezes zarządu Serwis Haller.

Polska premiera Adama Rocks na żywo to doskonała okazja do poznania również innych produktów marki Opel. Serwis Haller zaprasza gości do Ergo Areny podczas Trójmiejskich Targów Motoryzacyjnych 26-28 września, gdzie obok debiutującego Adama Rocks zaprezentowane będą – po raz pierwszy w Gdańsku – nowa Insignia OPC oraz Vivaro nowej generacji.  
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane