/  / Ogólnopolski Rajd Floty

Ogólnopolski Rajd Floty

null
null

Wszystkich przedstawicieli środowiska flotowego w Polsce – zarówno dostawców, jak i odbiorców produktów i usług, w tym także użytkowników i sympatyków motoryzacji – serdecznie zapraszamy do udziału w oryginalnej i pierwszej tego typu imprezie branży flotowej.

I Ogólnopolski Rajd Floty to wyjątkowe spotkanie branżowe, przepełnione emocjami rodem z elitarnych dyscyplin motorowych. To doskonała okazja do promocji firmy i zdobycia cennych pucharów, rywalizując z partnerami biznesowymi z rynku flotowego. Główne przesłanie imprezy to trening umiejętności jazdy defensywnej, zdrowa i bezpieczna rywalizacja mająca na celu lepsze wyczucie samochodu oraz swoich reakcji za kierownicą, a także ciekawe spotkanie towarzysko-biznesowe w charakterze emocji, rywalizacji i zabawy.

Dla uczestników rajdu przygotowywane zostaną prawdziwe, w pełni zabezpieczone odcinki tras w malowniczych górskich okolicach, a także honorowy start i meta na rampie w centrum Wisły. Na zakończenie imprezy dla wszystkich dzielnych "rajdowców" przewidziany został bankiet z ceremonią wręczenia pucharów.

Jeśli kochasz samochody, a Twoja praca lub zainteresowania choć odrobinę ocierają się o branżę flotową, nie może zabraknąć Cie na tej imprezie! Do zdobycia wiele pucharów w różnych klasyfikacjach. Możliwość startu dowolnymi samochodami w tym także cywilnymi, sportowymi, wyczynowymi lub nawet zabytkowymi. Zachęcamy do reklamy swoich firm lub firm sponsorów na samochodach. Czekamy na zainteresowanych! Załogę stanowi kierowca plus pilot.

Więcej informacji na rajdfloty.pl
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane