/  / Oferta specjalna na Citroena C-Elysee

Oferta specjalna na Citroena C-Elysee

Citroen Polska|
null
© Citroen
nullnullnull

Citroen C-Elysee już za chwilę pojawi się w polskich salonach. Z okazji premiery model ten będzie dostępny już od 38 900 zł z 5-letnią gwarancją. Klienci będą mogli korzystać także ze specjalnych kredytów i leasingu przygotowanych przez Citroen Bank.

Zaprezentowany po raz pierwszy na ubiegłorocznym salonie samochodowym w Paryżu Citroen C-Elysee już 14 stycznia pojawi się w polskich salonach. C-Elyseeze swoją harmonijną sylwetką w pełni wpisuje się w kanon stylistyczny marki. Dzięki najszerszemu w swojej kategorii rozstawowi osi wynoszącemu 2,65 metra najnowszy model spod znaku szewrona oferuje pasażerom przestrzeń godną sedanów z wyższych segmentów rynkowych, a bagażnik o pojemności 506 litrów jest jednym z największych w swojej kategorii.

Projektanci Citroena wzięli pod uwagę fakt, że klienci traktują samochód w kategoriach zakupu długoterminowego i skonstruowali ten model tak, aby jak najlepiej i najdłużej mógł służyć użytkownikom w różnych warunkach klimatycznych. Wzmocniona trwałość osiągnięta przez m.in. odpowiednio dostosowane prześwit i opony, dodatkowe zabezpieczenie podwozia oraz wzmocnioną budowę elementów karoserii, została potwierdzona na trasie łącznie około 4 milionów kilometrów w różnych częściach świata.

Oferta premierowa na produkowanego w hiszpańskiej fabryce Vigo Citroena to 38 900 złotych za wersję Attraction z 3-cylindrowym silnikiem nowej generacji PureTech 1.2 VTi o mocy 72 KM. Oprócz atrakcyjnej ceny producent przygotował także 5-letnią gwarancję.

Podczas pierwszych tygodni obecności C-Elysee na polskim rynku przewidziano również specjalną ofertę finansową. Klienci indywidualni mogą korzystać z kredytu 50/50 oraz Kredytu Komfort, a nabywcy flotowi z okazjonalnego leasingu 106%.

Drzwi Otwarte, towarzyszące premierze rynkowej modelu C-Elysee, odbędą się we wszystkich salonach Citroena w dniach 18-20 stycznia.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane