/  / Oferta Opla dla klientów biznesowych

Oferta Opla dla klientów biznesowych

null
© Opel
null

Nowa Astra w ofercie leasingowej: matrycowe reflektory IntelliLux LED lub inne wyposażenie dodatkowe o wartości 5.500 złotych

Opel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców z ofertą samochodów osobowych i dostawczych. Ciekawym wyborem flotowym może być nowa Astra V, która przebojem wkroczyła na europejski rynek i ma już na koncie przeszło 130 000 zamówień.

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się teraz na nową Astrę (od wersji Enjoy) i skorzystają z programu Opel Leasing lub Opel Business Service, otrzymają reflektory IntelliLux LED albo inne dodatkowe pakiety wyposażenia o wartości 5 500 zł w cenie samochodu.

Dla poszukujących większego auta wyborem godnym rozważenia może być Opel Insignia – z ceną niższą nawet o 18 000 zł. Ponadto wybrane pakiety wyposażenia dodatkowego do tego modelu są dostępne za mniej niż połowę ceny, co pozwala na dodatkową oszczędność nawet do 8 500 zł.

Dla firm, które potrzebują auta do przewozu większych ładunków, Opel oferuje natomiast gamę lekkich samochodów dostawczych z możliwością konwersji i montażu zabudowy specjalistycznej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane