/  / Ofensywa modelowa Mazdy

Ofensywa modelowa Mazdy

Mazda|
null
© mazda
nullnullnull

Ofensywa nowych modeli Mazdy nabierze rozpędu na 85. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie, który odbędzie się na początku marca. Marka zaprezentuje zupełnie nowy model CX-3 – będzie to już piąta premiera w ciągu sześciu miesięcy – a także dwa modele nowej generacji – MX-5 i Mazda2, jak również CX-5 2015 i Mazda6 2015.

W centrum uwagi znajdzie się Mazda CX-3 – to europejska premiera pierwszego modelu Mazdy z segmentu małych SUV-ów. Będzie on oferowany w wersjach z napędem na przednią oś oraz na wszystkie koła. Sprzedaż CX-3 w Europie rozpocznie się na początku lata.

Premierową gamę Mazdy na tegorocznych targach w Genewie zamykają modele  CX-5 2015 i  Mazda6 2015. Oprócz zmienionego wyglądu wewnętrznego i zewnętrznego te modele wyposażono w systemy bezpieczeństwa aktywnego, takie jak chociażby debiutujące u Mazdy adaptacyjne światła przednie LED. Tegoroczna Mazda6 oferowana jest w wersji z napędem na wszystkie koła i wyświetlaczem Head-up, natomiast najnowsza edycja CX-5 zyskała w swej gamie benzynowej nowy silnik SKYACTIV-G o pojemności 2,5 l.

Wszystkie modele będą dostępne z systemem MZD Connect, bezpiecznym i prostym w obsłudze systemem do podłączenia smartfonu oraz wyposażone w najnowocześniejszą technologię bezpieczeństwa Mazdy – i-ACTIVSENSE.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane