/  / Octavia napędza Skodę

Octavia napędza Skodę

null
© Skoda
null

Octavia to aktualnie największy hit czeskiej marki. Pod względem popularności wśród kupujących z Octavią nie może równać się żadna inna Skoda.

Jak wynika z rankingu podsumowującego sprzedaż najpopularniejszych modeli w gamie Skody za pierwszy kwartał, największym hitem rynkowym po raz kolejny jest Octavia – w sumie "czeszka" trafiła do prawie 112 000 klientów w różnych częściach świata.

Octavia w dalszym ciągu notuje jednocześnie dynamiczne wzrosty – tym razem aż o 18,1% w porównaniu ze statystykami, jakie zebrano za pierwszy kwartał AD 2014.

Pod względem popularności wśród kupujących z Octavią nie może równać się żadna inna Skoda. Ani Rapid, który w koncernowych statystykach zajmuje pozycję drugą, ani Fabia – sklasyfikowana na trzecim miejscu podium z wynikiem blisko 38 600 sztuk.

Warto jednak dodać, że Rapid – z wynikiem łącznie około 55 500 egzemplarzy dostarczonych na rynek – również idzie w statystykach sprzedaży mocno do przodu. W porównaniu z pierwszy kwartałem roku ubiegłego wzrost przekracza 23%.


comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane