/  / Obniżyli ceny na Fiata Tipo

CENY | Obniżyli ceny na Fiata Tipo

null
© FIAT
null

Było 45 000 złotych – teraz jest 42 600 PLN. Tyle w wersji bazowej kosztuje na polskim rynku Fiat Tipo. Czyli nowiutki samochód klasy kompaktowej.

Zgodnie z aktualną ofertą, model Fiat Tipo – rok produkcji 2016 – kosztuje w bazowej wersji od 42 600 złotych. Wersji, która w standardzie ma takie elementy wyposażenia jak m.in. klimatyzacja manualna, radio z portem USB, centralny zamek sterowany pilotem w kluczyku, elektrycznie sterowane szyby przednie oraz elektryczne wspomaganie kierownicy Dualdrive wraz z dwupłaszczyznowo regulowaną kolumną kierownicy.

Specjalne obniżki wprowadzono na wszystkie wersje silnikowo-wyposażeniowe Fiata Tipo. W porównaniu z dotychczasowymi cenami promocje wynoszą od 2 400 do nawet 4 000 złotych – jak w przypadku topowej wersji Lounge.

Z okazji premiery Tipo na polskim rynku czeka też na klientów specjalna wersja Opening Edition oraz Opening Edition Plus. Ceny zaczynają się odpowiednio od 49 100 lub od 51 100 złotych.Jak podkreślają przedstawiciele Fiata, liczba samochodów objętych premierową promocją cenową na Tipo nie jest ograniczona.

ZOBACZ TEŻ:
Fiat Tipo – Oferta modelowa z cennikiem
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane