/  / NSX w nowym wcieleniu

NSX w nowym wcieleniu

null
© Honda
nullnullnullnull

Światowy debiut produkcyjnej wersji modelu Acura NSX nowej generacji nastąpi już podczas styczniowych targów NAIAS 2015 w Stanach Zjednoczonych.

Z okazji zbliżającego się debiutu NSX-a firma Acura opublikowała 30-sekundowy film, który daje przedsmak tego, jak będzie wyglądała wersja produkcyjna modelu oraz prezentuje dźwięk układu napędowego Twin-Turbo Sport Hybrid, obejmującego łącznie trzy silniki.

"Po trzech latach intensywnych prac z radością prezentujemy światu to ekscytujące auto nowej generacji - powiedział Ted Klaus, główny inżynier i lider globalnego projektu NSX. "Opracowaliśmy supersamochód, który błyskawicznie reaguje na  polecenia kierowcy, oferując jednocześnie cechy kultowego NSX-a".

Acura NSX została opracowywana przez globalny zespół inżynierów z północnoamerykańskiego oddziału badawczo-rozwojowego w Raymond w Ohio, natomiast za design odpowiada studio Acura Design Studio w Torrance w Kalifornii.

Według naszych ustaleń, na rynku europejskim nowe NSX – firmowane logo Hondy na masce – ujrzy światło dzienne podczas wiosennej wystawy Genewa 2015.


Nowe NSX będzie produkowane wyłącznie w centrum Performance Manufacturing Center w Marysville w Ohio.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane