/  / Nowy Yaris tuż, tuż

Nowy Yaris tuż, tuż

null
© Toyota Carter
nullnullnull

9-10 sierpnia to Dni Otwarte poświęcone kampanii promocyjnej nowej wersji Yarisa. Lada chwila spodziewamy się też ogłoszenia oficjalnych cen zmodernizowanej Toyoty na polski rynek.

Firma dealerska Toyota Carter Gdańsk już przygotowała się do premiery nowego Yarisa. "Godzinę temu przyjechał do nas nowiutki niebieski samochodzik. Czas do Dni Otwartych spędzi na zapleczu naszej stacji dealerskiej, choć niecierpliwi mają szansę go dojrzeć - mówi Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk.

Zmiany w popularnym przedstawicielu segmentu B mają bardzo poważny charakter. Wymianie uległo ponad tysiąc części, a łączny czas przeznaczony na prace przy modernizacji auta wyniósł 576 000 godzin. Samochód zmienił także wygląd, upodabniając się teraz do większego Aurisa. Inne jest także wnętrze Yarisa, ale o tym najlepiej przekonać się osobiście.

"Premiera Yarisa to bardzo ważne wydarzenie tych wakacji. Popularny hatchback segmentu B stanowi jedną czwartą naszej rocznej sprzedaży - mówi Maja Lesińska. "Do połowy roku z naszego salonu wyjechały 63 Yarisy. Liczymy, że po wprowadzeniu nowego modelu w drugim półroczu będzie ich jeszcze więcej. Tym bardziej, że zostały już do sprzedania tylko nieliczne egzemplarze poprzedniego modelu".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane