/  / Nowy Volkswagen za 330 zł miesięcznie

Nowy Volkswagen za 330 zł miesięcznie

null
© Volkswagen
null

Na polskim rynku ruszył program zakupu nowych samochodów – EasyDrive. W ramach oferty, uwzględniając wpłatę w wysokości 30% wartości auta, Volkswagenem up!-em można jeździć już za 330 zł miesięcznie.

W ramach programu finansowego EasyDrive, Golfa z 85-konnym silnikiem 1.2 TSI i z wyposażeniem Trendline, którego cena wynosi 62 590 zł, można mieć już za 626 zł miesięcznie. Przeznaczając na miesięczną ratę 245 zł więcej można natomiast zostać użytkownikiem 122-konnego Tiguana, napędzanego silnikiem 1.4 TSI. W wersji Trend&Fun crossover Volkswagena kosztuje 87 080 zł (z rabatem w wysokości 10 000 zł).

Za 908 zł miesięcznie z salonu można wyjechać nowym Passatem z silnikiem TSI o mocy 125 KM (w wersji Trendline), który kosztuje 90 790 zł.

Powyższe przykłady dotyczą nabycia samochodów na kredyt w programie EasyDrive, przy wpłacie 30% wartości pojazdu, okres finansowania to 4 lata, założony został limit przebiegu 20 000 km na rok.

Co ważne, na etapie wyboru wersji danego modelu klienci mogą wybierać spośród wszystkich dostępnych odmian silnikowych i poziomów wyposażenia.

Bezproblemowa odsprzedaż
O wysokości pierwszej wpłaty (w przypadku kredytu od 0 do 30% wartości samochodu, a przy leasingu – od 10% do 45%) również decyduje klient. W wypadku wszystkich modeli miesięczne raty są bardzo niskie w porównaniu do rat klasycznych kredytów samochodowych dzięki temu, że przez 3 lub 4 lata w miesięcznych ratach spłaca się jedynie utratę wartości auta.

Pod koniec trwania umowy kredytowej klient ma do wyboru trzy opcje jej zakończenia: zwrot używanego samochodu do dealera z gwarantowaną ceną odkupu i zmianę auta na nowe, jednorazową spłatę gwarantowanej ceny odkupu lub jej spłatę w systemie ratalnym.

Dodatkowymi zaletami oferty EasyDrive są atrakcyjne stawki ubezpieczenia, wliczone w kwotę kredytu lub leasingu. Na decyzję kredytową lub leasingową czeka się maksymalnie 1,5 godziny.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane