/  / Nowy Superb zaprasza do środka

Nowy Superb zaprasza do środka

null
© Skoda
null

Nowa Skoda Superb coraz bliżej premiery. Oto zdjęcie, które prezentuje wnętrze czeskiej limuzyny. Wprowadzenie Superba na rynek planuje się na połowę roku 2015.

Nowa Skoda Superb zaprezentuje się przed szeroką publicznością na początku marca podczas targów motoryzacyjnych Genewa 2015. Premierę na szwajcarskiej ziemi poprzedzi specjalna prezentacja, którą czeska marka planuje zorganizować w Pradze mniej więcej w połowie lutego.

Z oficjalnych materiałów, jakie do tej pory opublikowała Skoda, nowego Superba znamy z kilku szkiców oraz zdjęć, które przedstawiają egzemplarze prototypowe ukryte pod warstwą kamuflażu. Na załączonym zdjęciu widać natomiast, jak będzie prezentować się deska rozdzielcza czeskiej limuzyny. Producent znad Wełtawy podkreśla, że wnętrze wykonano z materiałów wysokiej jakości oraz z dużą dbałością o detale.

W porównaniu z poprzednikiem, który i tak należał do samochodów wyjątkowo przestronnych, nowy Superb dysponuje jeszcze większą ilością miejsca, nasuwając nawet skojarzenia z samochodami pozycjonowanymi co najmniej o klasę wyżej. Czeska limuzyna oferować będzie ponadto nowocześniejszy system multimedialny z ekranem dotykowym, który umieszczono na konsoli środkowej w dogodnym dla użytkowników miejscu.

Zdjęcie wnętrza nowego Superba przedstawia topową konfigurację Laurin & Klement, z dwusprzęgłową przekładnią DSG.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane