/  / Nowy Superb w wersji L&K

CENY | Nowy Superb w wersji L&K

null
© Skoda
null

Wraz z cennikiem na model Skoda Superb III podano też informacje na temat topowej w gamie wersji wyposażenia – Laurin & Klement. Kosztuje ona od 134 600 złotych.

Najbardziej prestiżowa w gamie Skody Superb wersja wyposażenia – Laurin & Klement – oferuje standardowo takie elementy wyposażenia jak m.in. adaptacyjne zawieszenie DCC, 3-strefowa klimatyzacja automatyczna, nawigacja satelitarna Columbus (DVD, 2 wejścia SD, łączność z Apple), system nagłośnieniowy Canton (12 głośników), tapicerka skórzana (skóra naturalna/ekologiczna) wraz z oznaczeniem L&K na oparciach przednich foteli oraz na podłokietniku tylnej kanapy, a także dywaniki Lounge Step, przyciemniane szyby tylne Sunset oraz 18-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich.

W pracy kierowcy przydadzą się też takie rozwiązania jak asystent pasa ruchu, funkcja monitorowania martwego pola lusterek oraz Smart Light Assistant – reflektory bi-ksenonowe z funkcją maskowania świateł drogowych.

Ceny poszczególnych wersji Skoda Superb III sprawdzić można TUTAJ

Nowa Skoda Superb w wersji Laurin & Klement oferowana jest na polskim rynku z następującymi jednostkami napędowymi do wyboru:
- 2.0 TDI 150 KM: od 134 600 złotych
- 2.0 TDI 190 KM: od 137 600 złotych
- 2.0 TSI 220 KM: od 144 100 złotych

Dla jednostki benzynowej 2.0 TSI standardowo oferowana jest skrzynia DSG, natomiast w przypadku obu diesli można ją dokupić za 9 000 złotych. Co więcej, topowego diesla można też skonfigurować i z DSG, i z napędem 4x4 – omawiana wersja kosztuje wówczas w specyfikacji Laurin & Klement od 155 600 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane