/  / Nowy Renault Espace już jesienią

Nowy Renault Espace już jesienią

IBRM SAMAR|
null
© Renault
null

Jak udało się nam potwierdzić u wiarygodnego źródła, podczas jesiennej wystawy w Paryżu oczom szerokiej publiczności zaprezentuje się zupełnie nowa wersja Renault Espace. Od strony stylistycznej auto nasuwa skojarzenia z crossoverem.

Przedsmak nowego Renault Espace stanowi projekt studyjny Initiale Paris (auto na zdjęciu), który przedstawiono po raz pierwszy w roku ubiegłym z okazji targów motoryzacyjnych IAA we Frankfurcie. Espace powstał z wykorzystaniem nowej platformy modularnej Grupy Renault.

Według niektórych gazet branżowych nie jest wykluczone, że w gamie nowego Renault pojawi się nawet specjalna wersja wyposażeniowa adresowana do klientów szukających produktów z "wyższej półki".

Z tegorocznych premier marki Renault na pewno warto będzie też poczekać na zupełnie nowe Twingo, które na polskim rynku spodziewane jest we wrześniu. Model ten został stworzony we współpracy z firmą Daimler AG.

Jednym z najciekawszych elementów wyróżniających Renault Twingo jest konstrukcja z silnikiem umieszczonym z tyłu pojazdu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane