/  / Nowy Qashqai dla pierwszego klienta w Polsce

Nowy Qashqai dla pierwszego klienta w Polsce

NISSAN|
null
© Nissan
nullnullnullnullnull

Nowy Nissan Qashqai już wyjeżdża na polskie drogi. Pierwszy zamówiony w naszym kraju egzemplarz został właśnie wydany klientowi w salonie Japan Motors w Bielsku-Białej.

Mimo, że nowy Nissan Qashqai dopiero od kilku tygodni jest obecny w salonach autoryzowanych dealerów marki w całej Polsce, ponad 100 klientów zdecydowało się na złożenie zamówienia jeszcze w zeszłym roku, jedynie na podstawie zdjęć w mediach i co najwyżej krótkiej statycznej prezentacji przedpremierowej u dealera.

Przez siedem lat obecności na rynku Nissana Qashqai pierwszej generacji sprzedaż przekroczyła na świecie łącznie 2 miliony egzemplarzy, w tym ponad 1,5 mln w Europie.

Pan Marek, emerytowany górnik z Osieka, który jako pierwszy klient w Polsce odebrał kluczyki od nowego Nissana Qashqai, praktycznie podjął decyzję o zakupie po obejrzeniu w internecie zdjęć zakamuflowanego jeszcze, oklejonego samochodu. Jego żona, która nie była na początku przekonana do tak według niej pochopnego wyboru, skapitulowała zaraz po tym, jak na początku listopada Nissan w całej okazałości pokazał nowy model.

Cennik Nissan Qashqai II

"Piękna sylwetka, pojemność bagażnika i bogate wyposażenie oczarowały nas natychmiast i 15 listopada skontaktowaliśmy się z salonem w Bielsku-Białej w celu złożenia zamówienia. Już 20 listopada spisaliśmy umowę i wpłaciliśmy zaliczkę - powiedział pan Marek, przyznając, że nie mógł doczekać się chwili, kiedy zasiądzie za kierownicą swojego nowego Qashqaia.

Co cieszy go najbardziej? "Czujniki cofania, dokupiony 'pakiet bezpieczeństwa', elektryczne, składane lusterka i system stop/start, którego nigdy nie miałem -  wymienia, podkreślając, że kupuje samochód przede wszystkim oczami, dopiero potem sercem i rozumem. "Dla mnie samochód wizualnie musi być bez zarzutu, tak by jego wygląd długo cieszył oko, żebym mógł nim jeździć parę lat bez konieczności wymiany. Dopiero potem sprawdzam inne parametry".

Jako prezent od Nissana pan Marek otrzymał pakiet stylizacyjny, składający się z chromowanych listew ozdobnych na przód, tył i boki jego nowego samochodu, a od salonu Japan Motors także ozdobne kołpaki na koła.

Pierwszym zamówionym w Polsce egzemplarzem nowego modelu Qashqai była Acenta z benzynowym silnikiem 1.2 DIG-T o mocy 115 KM, wyposażona dodatkowo w 'pakiet bezpieczeństwa'.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane