/  / Nowy Opel Astra – drażni klasę wyższą

Nowy Opel Astra – drażni klasę wyższą

null
© Opel
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Opel wprowadza na rynek kompaktową Astrę nowej generacji. W spotach reklamowych, które promują kompakt spod znaku błyskawicy, nie brakuje poczucia humoru.

Z okazji wprowadzenia nowej Astry firma Opel przygotowała kampanię reklamową oraz hasło: "Nowa Astra. Drażni klasę wyższą". W spotach reklamowych, które będą emitowane od 2 listopada, występuje ambasador marki – Jürgen Klopp. Niemiecki trener piłki nożnej z humorem opowiada o tym, że nowa Astra może rywalizować z klasą luksusową.

Były trener Borussii Dortmund w humorystyczny sposób zwraca uwagę na luksusowe elementy wyposażenia Astry. Takie jak na przykład matrycowe reflektory LED IntelliLux: "Matrycowe światła LED, jak na stadionie, nikogo nie oślepiają - tłumaczy zdziwionemu pasażerowi Klopp. Tylko klasa luksusowa jest rozdrażniona.Opiekun kierowcy
Astrę V można też mieć z systemem Opel OnStar (standard dla wersji Dynamic oraz Elite). Ten osobisty opiekun kierowcy w razie potrzeby zapewnia kierowcy kontakt i pomoc ze służbami ratunkowymi o każdej porze dnia. Czas spędzony w aucie umili m.in. nowa generacja systemu multimedialnego IntelliLink oraz ergonomiczne fotele z funkcją masażu, wentylacji i regulacji szerokości siedziska.

Od 59 900 złotych
Opel Astra V jest do kupienia na polskim rynku w cenie od 59 900 złotych – PATRZ TUTAJ
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane