/  / Nowy Nissan Qashqai na start

Nowy Nissan Qashqai na start

null
© Nissan
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W brytyjskich zakładach Nissana wystartowała produkcja modelu Nissan Qashqai drugiej generacji. Już w przyszłym miesiącu planowana jest oficjalna premiera nowego Qashqaia na polskim rynku.

Zaprojektowany, skonstruowany i produkowany w Wielkiej Brytanii Qashqai jest najlepiej sprzedającym się crossoverem w Europie i najpopularniejszym modelem Nissana na tym kontynencie, a jego wprowadzenie na rynek w 2007 r. dało początek zupełnie nowemu segmentowi.

Qashqai II to model nowy pod każdym względem, a nie tylko unowocześniona wersja poprzednika. Jest od niego o 20 mm szerszy, o 49 mm dłuższy i o 15 mm niższy. Mimo zmiany tego ostatniego wymiaru ilość miejsca nad głową z przodu i z tyłu wzrosła o 10 mm, a pozycja kierowcy nadal jest podwyższona w stosunku do aut kompaktowych.

Pierwsze egzemplarze nowego Qashqaia będą przekazywane klientom w Polsce mniej więcej w połowie lutego.

Cennik Nissan Qashqai II

Aktualnie można zamawiać auta wyposażone do wyboru w jednostkę 1.2 115 KM (benzyna) lub wysokoprężną 1.5 dCi 110 KM, 1.6 dCi 130 KM/wersja z manualną skrzynią biegów plus napęd 2WD lub AWD, a także w silnik 1.6 dCi 130 KM z automatyczną skrzynią biegów (dostępny wyłącznie napęd 2WD).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane