/  / Nowy Nissan Pulsar już w Polsce

Nowy Nissan Pulsar już w Polsce

Nissan|
null
© Nissan
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Nowy Nissan Pulsar właśnie trafił w ręce pierwszego klienta w naszym kraju. Tydzień temu odebrała go Pani Małgorzata w salonie firmy Fiałkowski w Zielonej Górze.

Odważna stylistyka, wyraźnie nawiązująca do pozostałych nowych modeli marki, jak Qashqai i X-Trail, innowacyjne rozwiązania techniczne oraz najobszerniejsze w tej klasie wnętrze to główne atuty nowego kompaktowego Nissana. Dzięki najdłuższemu w swojej klasie rozstawowi osi (2700 mm) oraz przemyślanej konstrukcji Pulsar oferuje pasażerom podróżującym na tylnej kanapie sporo przestrzeni. Mają oni do dyspozycji aż 692 mm przestrzeni na nogi – więcej niż średnia wartość w segmencie D. Mimo to Pulsar zachował kompaktowe wymiary zewnętrzne (4385 mm długości), co ułatwia parkowanie na zatłoczonych miejskich ulicach.

Pani Małgorzata, pierwsza klientka w Polsce, która złożyła zamówienie na Nissana Pulsar, poszukiwała samochodu do jazdy na co dzień, który byłby drugim autem w rodzinie. Wybrana przez panią Małgorzatę wersja to Acenta z silnikiem benzynowym 1.2 DIG-T o mocy 115 KM wyposażona dodatkowo w system nawigacji Nissan Connect, system kamer 360°, elektrycznie składane lusterka, automatyczne wycieraczki oraz system bezkluczykowego dostępu do auta i uruchamiania silnika I-Key. Auto ma również pakiet bezpieczeństwa Safety Shield, czyli systemy ostrzegania o pojeździe w martwym polu, niezamierzonej zmianie pasa ruchu oraz poruszających się w pobliżu obiektach. Jak każdy Pulsar, tak i wydany w Zielonej Górze egzemplarz wyposażony jest także w klimatyzację, 5-calowy zaawansowany wyświetlacz Drive-Assist, elektrycznie otwierane szyby we wszystkich drzwiach, układ monitorowania ciśnienia w oponach, sześć poduszek powietrznych oraz system Stop/Start.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane