/  / Nowy Mustang w filmie "Need for Speed"

Nowy Mustang w filmie "Need for Speed"

FORD|
null
© Ford
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Ford Mustang jest gwiazdą dużego i małego ekranu już od blisko 50 lat, notując na swoim koncie ponad 3 200 wystąpień w filmach i programach telewizyjnych. Najnowszy Mustang zadebiutuje natomiast w filmie Need for Speed, który wejdzie na ekrany kin 14 marca.

Aaron Paul, główny bohater filmu "Need for Speed" stworzonego na bazie popularnej serii gier komputerowych firmy Electronic Arts, poprowadzi zmodyfikowanego Forda Mustang 2014, jak również zasiądzie za kierownicą nowego Mustanga, który debiutuje na srebrnym ekranie.

"Widok i dźwięk Forda Mustang (zarówno na drodze, jak i na ekranie) inspiruje fanów motoryzacji już od blisko pięciu dekad - powiedział Jim Farley, wiceprezes ds. marketingu, sprzedaży i serwisu Ford Motor Company. "Z kolei poczucie optymizmu i pełnej kontroli, będące zasługą dużej mocy i doskonałych osiągów Forda Mustang, to połączenie idealnie dopełniające postać graną przez Aarona Paula w filmie Need for Speed".

Debiutujący w 1964 roku Ford Mustang niemal od razu zyskał uznanie twórców filmowych. Producenci filmów o przygodach agenta Jamesa Bonda obsadzili w jednej z głównych ról filmu   Goldfinger model convertible z 1965 roku.

Podobnie uczynił Scott Waugh, reżyser filmu "Need for Speed", zatrudniając nowego Forda Mustang w swojej produkcji.

"Wybrałem Forda Mustang, ponieważ to samochód, który doskonale reprezentuje amerykańską kulturę - powiedział Waugh. "To nowoczesny muscle car, który osiągnął status ikony, biorąc udział w najbardziej kultowych scenach pościgów w historii kina".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane