/  / Nowy Mitsubishi Outlander – Pierwsze zdjęcia

Nowy Mitsubishi Outlander – Pierwsze zdjęcia

null
© Mitsubishi
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Przed Państwem nowy Mitsubishi Outlander. Samochód debiutuje podczas wystawy moto w odległym USA, ale wiadomo już, że trafi też do Europy – w tym do Polski.

Nowy Outlander 2016 – debiutujący jako światowa premiera podczas wystawy w Nowym Jorku – to pierwszy produkcyjny samochód Mitsubishi, jaki stworzono według zmienionego języka stylistycznego tego producenta. W porównaniu z poprzednikiem wprowadzono ponad 100 modyfikacji podwozia w celu podwyższenia sztywności struktury nadwozia, poprawy jakość jazdy oraz obniżenia poziomu hałasu i drgań w kabinie (NVH).

Zmiany wprowadzone w Outlanderze zdecydowanie wykraczają poza ramy tradycyjnego "odświeżenia" produktu w połowie jego cyklu modelowego, na co składają się zwykle drobne poprawki i zmiany stylistyczne.

Generalny importer Mitsubishi w Polsce zamierza wprowadzić do sprzedaży nowego Outlandera w drugiej połowie 2015. Prawdopodobnie będzie to późna jesień.

Drugą tegoroczną premierą rynkową marki Mitsubishi w Polsce – potwierdzą oficjalnie przez firmę – jest debiut modelu L200 nowej generacji. L200 będzie można zobaczyć już podczas wystawy Motor Show w Poznaniu, która trwa w dniach 10-12 kwietnia.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane