/  / Nowy Mitsubishi Outlander już w Japonii

Nowy Mitsubishi Outlander już w Japonii

null
© Mitsubishi
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Mitsubishi Outlander – po gruntowym liftingu – jest już w sprzedaży na rynku japońskim. Klienci z Kraju Kwitnącej Wiśni mogą również wybrać ulepszoną wersję Outlander PHEV.

Wersja Outlander 2016 – jako pierwszy model seryjny Mitsubishi – powstała w oparciu o nowy język stylistyczny. Na tle poprzednika wygląda na projekt odważniejszy i bardziej dynamiczny. Do tego dochodzi jeszcze ponad 100 modyfikacji konstrukcyjno-technologicznych, obejmujących m.in. elementy podwozia i układu kierownicznego, jak również komfort akustyczny w kabinie pasażerskiej (NVH).

Nowy Mitsubishi Outlander – jako premiera światowa – ujrzał światło dzienne podczas kwietniowej wystawy New York International Auto Show. Od 18 czerwca samochód jest już w sprzedaży na rodzimym rynku japońskim, natomiast za około dwa tygodnie (od 9 lipca) do oferty dołączy ponadto hybrydowa wersja Outlander PHEV.

Ceny na rynku japońskim zaczynają się poniżej 2 520 000 jenów. Oprócz wersji z napędem na jedną oś w gamie "zwykłego" Outlandera można zamówić też odmianę 4x4.

Azjatyckie nowości SUV 2015 – Hyundai Tucson, Kia Sportage, Honda HR-V

Na rynku polskim nowy Mitsubushi Outlander ma zadebiutować jesienią bieżącego roku.


AUTOR: RAFAŁ ŻAGLEWSKI
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane