/  / Nowy Mitsubishi Outlander – Cichy i elegancki

Nowy Mitsubishi Outlander – Cichy i elegancki

null
© Mitsubishi
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Choć to tylko lifting, klienci z odróżnieniem nowej i starej wersji Outlandera nie będą mieć problemów. "Japończyk" zwraca uwagę zmienioną maską, lepiej wyciszonym wnętrzem oraz wygodnymi fotelami. Już na początku października poznamy ceny Outlandera 2016 w Polsce.

Outlandera wersję 2016 bez najmniejszych problemów rozpoznamy po nowym układzie maski. W oczy rzuca się design przedniego pasa, który zdaje się otaczać "tarczą" logo marki spod znaku trzech diamentów. Wzrok zwracają również standardowe reflektory LED-owe oraz umieszczone po obu stronach chromowane listwy, zapewniające trójwymiarowy efekt ruchu nawet wtedy, gdy auto stoi zaparkowane na ulicy.

Co ciekawe, podobny motyw stylistyczny zostanie wykorzystany w kolejnych nowościach modelowych marki Mitsubishi.

Lepiej wyciszona kabina
Japoński koncern z dumą podkreślą, że w porównaniu ze "starym" Outlanderem wprowadzono ponad 100 zmian modernizacyjnych. Dobre wrażenie robi zwłaszcza wnętrze, które wykonano jeszcze staranniej niż dotychczas. Podczas prac nad wyciszeniem kabiny inżynierowie poprawili ponad 30 różnych obszarów w całym aucie – włączając w to silnik, zawieszenie, koła, szyby dźwiękoszczelne, amortyzatory, a także uszczelnienie drzwi.

Podczas dłuższych podróży pasażerowie docenią nowe przednie fotele ze zmodyfikowaną pianką (siedzisko i boczne podparcia), zapewniającą wyższy komfort jazdy.W układzie napędu 4x4 postawiło Mitsubishi na technologię S-AWC, dzięki której moment obrotowy trafiać może na obie osie i to na poszczególne koła po lewej i po prawej stronie pojazdu.

Lider w Europie
Modernizacja gamy objęła równocześnie wersję Mitsubishi Outlander PHEV – czyli najlepiej sprzedającą się w Europie elektryczną hybrydę typu plug-in. Dotychczas Outlander PHEV ma na koncie ponad 40 000 egzemplarzy.

Outlander PHEV dzięki liftingowi ma teraz nową konsolę centralną i czarne aplikacje drewnopodobne na desce rozdzielczej, a do tego dochodzi m.in. tapicerka w kolorze czarnym z naturalnej skóry i podgrzewana kierownica o zmienionym kształcie. Inżynierom udało się poprawić parametry przyspieszenia ze startu zatrzymanego i reakcje układu napędowego na polecenia kierowcy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane