/  / Nowy Hyundai ix20 od 52 100 PLN

CENY | Nowy Hyundai ix20 od 52 100 PLN

null
© Hyundai
nullnullnullnullnull

Mikrovan koreańskiej marki debiutuje nad Wisłą w udoskonalonej wersji. Na tle poprzednika nowy Hyundai ix20 wyróżnia się nieco innym przodem oraz tylnymi światłami LED.

Zmodernizowany Hyundai ix20 najłatwiej jest odróżnić od poprzednika po zmienionym wyglądzie przedniej części nadwozia wraz z mocniej zaakcentowanym kształtem sześciokątnego grilla. Gama silnikowa obejmuje do wyboru dwie jednostki benzynowe MPI 1.4 i 1.6 – o mocy 90 lub 125 KM, a do tego dochodzą dwa diesle 1.4 CRDi, które rozwijają maksymalnie 77 lub 90 koni.

W bazowej wersji Classic – wycenionej na 52 100 złotych – standardowe wyposażenie obejmuje takie elementy jak np. zamek centralny z immobilizerem, komputer pokładowy, przednie szyby sterowane elektrycznie, jak również siedzenie kierowcy z regulacją wysokości. Klimatyzacja manualna wymaga dopłaty 2 900 złotych, zaś w wersji Classic Plus (ceny od 58 600 PLN) jest już standardem.

HYUNDAI IX20 – CENY I WYPOSAŻENIE

W wyższej wersji Comfort nowy Hyundai ix20 ma seryjnie m.in. klimatyzację automatyczną i czujniki parkowania tyłem oraz Bluetooth, natomiast w topowej odmianie Premium – także tempomat, siedzenia przednie z podgrzewaniem, tapicerkę materiałowo-skórzaną w kolorze brązowym, jak również światła LED-owe. Dla koreańskiego mikrovana można dokupić jeszcze ewentualnie dach panoramiczny (4 000 złotych).

Dla wspomnianego silnika 1.6 MPI zamiast "manuala" oferowana jest automatyczna skrzynia biegów – w cenie 4 000 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane