/  / Nowy Hyundai i30 kombi. Pierwsze zdjęcia

Nowy Hyundai i30 kombi. Pierwsze zdjęcia

null
© Hyundai
nullnullnull

Podczas marcowej wystawy w Genewie odbędzie się światowa premiera modelu Hyundai i30 nowej generacji w wersji nadwoziowej kombi. Już dziś opublikowano pierwsze oficjalne zdjęcia tego auta. Nowy Hyundai i30 kombi dysponuje bagażnikiem, który da się powiększyć nawet do 1642 litrów.

W modelu Hyundai i30 hatchback auto dysponuje bagażnikiem o pojemności 378 litrów (przy normalnym ustawieniu oparć tylnych foteli). W przypadku bardziej funkcjonalnej wersji kombi, która pojawi się na rynku w ciągu najbliższych kilku miesięcy, wielkość ta rośnie do 528 litrów. Przy złożeniu tylnej kapany kierowca ma do dyspozycji w sumie 1642-litrowy bagażnik.

Nowy Hyundai i30 kosztuje od 50 900 złotych

Gama jednostek napędowych oraz skrzyń biegów będzie taka sama w przypadku wersji Hyundai i30 hatchback 5D i kombi. Ważną różnicą jest jednak długość nadwozia, która w przypadku kombi jest większa o 185 mm.

Istotnym elementem oferty marki Hyundai jest program gwarancyjny 5-Year Triple Care, który obejmuje 5-letnią gwarancję bez limitu kilometrów, 5 lat opieki technicznej pojazdu oraz 5 lat assistance.

Co ciekawe, Hyundai zapowiada również wprowadzenie do oferty nowego i30 trzeciej wersji nadwoziowej, którą będzie model hatchback trzydrzwiowy. Dotychczas nie było takiego auta w gamie Hyundai i30 pierwszej generacji.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane