/  / Nowy Hyundai i20 – Flotowy sukces

Nowy Hyundai i20 – Flotowy sukces

null
© Hyundai
null

W tegorocznej edycji konkursu Fleet Awards Polska model Hyundai i20 uplasował się na pierwszym miejscu w segmencie B – i to wygrywając rywalizację z wieloma silnymi konkurentami.

Hyundai został zwycięzcą – i to podwójnym – w konkursie Fleet Awards Polska 2015. W plebiscycie udział wzięło 220 jurorów-specjalistów flotowych, którzy poddali surowej ocenie 90 dostępnych na rynku modeli samochodów. Zwieńczeniem rywalizacji był Wielki Test Flotowy, który przeprowadzono na terenie zakładów FSO na warszawskim Żeraniu.

Na początek Hyundai i20. Ten właśnie model okazał się bezapelacyjnym zwycięzcą w kategorii: samochód dla pracownika/segment B. W rywalizacji o wspomniane wyróżnienie "koreańczyk" pokonał wielu silnych rywali, podkreślając tym samym umacniającą się pozycję marki Hyundai na rynku.

Nowy i20 to owoc pracy specjalistów w centrum projektowym Hyundaia w niemieckim Russelsheim. Model dostępny jest w kilku wersjach silnikowych do wyboru – z motorem benzynowym 1.2 lub 1.4, albo też z dieslem 1.1 lub 1.4. Wyposażenie i20 obejmuje m.in. elementy dostępne zazwyczaj w samochodach z wyżej półki  – np. podgrzewana kierownica, panoramiczny dach czy system automatycznego odparowania szyb.

LISTA NAGRODZONYCH
Fleet Awards Polska 2015 – Zobacz kto wygrał

W ręce marki Hyundai wpadło również wyróżnienie w kategorii: program gwarancyjny. Flotowcy-jurorzy docenili 5-letnią gwarancję bez limitu kilometrów, którą objętą są wszystkie modele Hyundaia, a dodatkowo uzupełniają ją: 5 lat assistance oraz 5 lat kontroli technicznej.

Co warto podkreślić, to już trzecia nagroda dla programu gwarancyjnego Hyundaia w omawianym konkursie flotowym.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane