/  / Nowy Hyundai chce rozpieszczać komfortem

Nowy Hyundai chce rozpieszczać komfortem

HYUNDAI|
null
© Hyundai
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Hyundai zaprezentował całkowicie nowy model Genesis. Jeszcze w tym roku luksusowy sedan segmentu premium zostanie wprowadzony do limitowanej sprzedaży na wybranych rynkach europejskich, zapewniając właścicielom najwyższy poziom komfortu i osiągów, jakie Hyundai kiedykolwiek oferował w Europie.

Poprzednik nowego Genesisa odniósł znaczne sukcesy na kluczowych dla firmy rynkach (Stany Zjednoczone i Korea), umacniając globalną politykę Hyundaia, opartą na budowaniu odpowiednich samochodów dla poszczególnych regionów świata.

Hyundai planuje wprowadzić całkowicie nowy model Genesis do Europy, aby pokazać możliwości technologiczne i wzmocnić świadomość marki na Starym Kontynencie. Ograniczona liczba samochodów ma być dostępna dla określonych klientów, m.in. decydentów i lokalnych operatorów flot.

Nowy Genesis będzie oferowany w jednej, bogatej specyfikacji przygotowanej z myślą o upodobaniach europejskich nabywców, którzy będą mogli cieszyć się ekskluzywnym doświadczeniem zakupowym, dopełniającym luksusowy charakter produktu.

Wysoki komfort jazdy Genesisa, będącego technologiczną wizytówką marki, uzupełnia elegancka stylistyka stanowiąca najnowszą interpretację języka projektowania marki Hyundai, określanego jako Fluidic Sculpture (opływowa rzeźba). Smukłe linie dodatkowo podkreślają duży rozstaw osi samochodu oraz krótki, przedni i tylni zwis nadwozia, przekładające się na zachowanie samochodu na drodze.

Specyfikacja nowego Genesisa znajduje odzwierciedlenie w szczegółowo przemyślanym projekcie i zastosowanej technologii, które powstały w koreańskim centrum badawczo-rozwojowym Hyundaia w Namyang. Zastosowany w samochodzie system napędu na wszystkie koła HTRAC po raz pierwszy pojawia się w samochodzie stworzonym przez Hyundaia.

System działa w harmonii z wielowahaczowym zawieszeniem tylnym, maksymalizującym wydajność, a rozkład mas w samochodzie jest niemal równomierny (52:48/przód:tył).

Wysoko zaawansowane technologie wzmacniają poziom bezpieczeństwa oraz komfortu i jasno pokazują drogę, którą podąża Hyundai, mając na celu dostarczanie klientom wartości produktu, powyżej ich oczekiwań.

Nabywcy Genesisa będą mogli cieszyć się z pełnego pakietu zaawansowanych funkcji, wśród których znajduje się m.in. system Blind Spot Detection (wykrycie martwego pola) ze zintegrowanym wyświetlaniem obrazu umieszczonego na szybie bezpośrednio na linii wzroku, system utrzymywania toru jazdy, automatyczny system hamowania awaryjnego czy sterowany radarem, zaawansowany tempomat. W wyposażeniu jest także elektryczne otwieranie i zamykanie bagażnika oraz pierwszy na świecie czujnik stężenia poziomu CO2 w kabinie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane