/  / Nowy Ford Mustang premierowo

Nowy Ford Mustang premierowo

Ford|
null
© Ford
null

Już 5 grudnia firma Ford zaprezentuje pierwszego w historii Forda Mustanga w wersji przeznaczonej do sprzedaży w Europie. W przyszłym roku szósta generacja tego kultowego auta będzie świętować okrągłe 50-lecie produkcji.

Nowy Ford Mustang świętuje swoją światową premierę na czterech kontynentach i w sześciu miastach, w tym w Barcelonie, gdzie podczas specjalnego spotkania pod hasłem Go Further przedstawiciele koncernu zaprezentują nowe samochody i technologie, które ukształtują przyszłość Forda w Europie.

W oczekiwaniu na ten moment przez 15 dni Ford połączył siły z serwisami Facebook i Instagram, aby pokazać sympatię, jaką miliony fanów motoryzacji darzą Forda Mustang już od 50 lat, oraz zaprezentować pozytywny wpływ tego auta na życie ludzi z całego świata.

"Dla milionów entuzjastów zamieszkujących różne części świata od Nowej Zelandii, poprzez Islandię i Szanghaj, aż po Berlin Mustang jest czymś więcej niż tylko samochodem - podkreśla Jim Farley, wiceprezes ds. marketingu, sprzedaży i serwisu Ford Motor Company. "Mustang wyzwala w użytkownikach dużą dawkę optymizmu i poczucia niezależności, które nas inspirują".

"Dziś rozpoczynamy odliczanie do premiery nowego Forda Mustanga. Za sprawą nowej stylizacji, wyższego poziomu wyrafinowania, doskonałych osiągów oraz innowacyjnych technologii Mustang jest gotowy na kolejne 50 lat".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane