/  / Nowy Ford Mondeo atakuje

Nowy Ford Mondeo atakuje

null
© Ford
null

2015 zapowiada się jako bardzo ciekawy rok dla modelu Ford Mondeo nowej generacji. Do gamy trafi m.in. silnik 1.0 EcoBoost oraz inteligentny napęd 4x4.

Dobierający pomału końca styczeń jest miesiącem, w którym w polskich salonach Forda debiutuje nowe Mondeo we wszystkich dostępnych nadwoziach – jako 5-drzwiowy hatchback, kombi oraz jako sedan z napędem hybrydowym.

Jakich nowości polscy klienci mogą spodziewać się w gamie Mondeo numer 5 na przestrzeni roku bieżącego? Po pierwsze, do gamy silnikowej dołączy obsypana nagrodami trzycylindrowa jednostka benzynowa 1.0 EcoBoost. Ciekawe, jak silnik znany z Fiesty i Focusa poradzi sobie z napędzaniem niemałego przecież samochodu klasy średniej?

Na przełomie sierpnia i września 2015 spodziewamy się natomiast polskiej premiery Forda Vignale Mondeo. Będzie to propozycja adresowana do klientów o zasobniejszych portfelach, którzy oprócz jeszcze wyższej jakości wykończenia oczekują też specjalnej obsługi w salonie oraz w serwisie.

Cennik Ford Mondeo V

Po wakacjach do nowego Mondeo trafi zaś napęd 4x4 (Intelligent All-Wheel Drive) oraz silnik 2.0 TDCi wyposażony w dwie turbiny, generujący moc 210 KM oraz maksymalnie 450 Nm.


Autor: Rafał Żaglewski
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane