/  / Nowy Ford Ka+ i co dalej?

Nowy Ford Ka+ i co dalej?

null
© Ford
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

To już pewne. Następca produkowanego w tyskim zakładzie Forda Ka doczeka się w gamie nie tylko wersji 5-drzwiowej hatchback.

Fordowski maluch – po zmianach generacyjnych plasujący się już rozmiarami nadwozia wśród graczy segmentu B – otrzymał jednocześnie zmodyfikowaną nazwę. Teraz to Ford Ka+. Dodany na końcu znak graficzny ma w zamyśle producenta podpowiadać potencjalnym klientom, że auto wyróżnia się na rynku korzystną relacją ceny w stosunku do oferowanych walorów użytkowych oraz elementów wyposażenia.

Przy okazji premiery Forda Ka+, którą zorganizowano w tym tygodniu, przedstawiciele marki nie ograniczyli się tylko do przedstawienia swojego najnowszego dzieła. Ujawnili też ciekawą informację na temat planów na przyszłość.

Otóż w gamie modelowej poza wersją 5-drzwiową hatchback (poprzednik miał tylko 3 drzwi i był zdecydowanie krótszy) marka wprowadzi jeszcze odmianę 4-drzwiową. Taki pojazd będzie można kupić w Turcji, jak również w wybranych krajach Europy Wschodniej.

POLECAMY TEŻ:
Ford Ka+ i pierwsze informacje

Egzemplarze Ka+ trafiające do europejskich salonów powstawać będą w Indiach. To ta sama fabryka Forda, która produkuje siostrzany model Figo Aspire (czyli wersja sprzedawana na tamtejszym rynku).


Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane