/  / Nowy DS 5 przed polską publicznością

Nowy DS 5 przed polską publicznością

null
© Citroen/DS
nullnullnullnullnull

Na Motor Show 2015 w Poznaniu przed polską publicznością zaprezentuje się nowa wersja modelu DS 5. Przypomnijmy, że marka znad Sekwany ma aspiracje dołączyć do wiodących graczy z segmentu premium.

Znakiem rozpoznawczym nowego DS 5 jest pas przedni – DS Wings z nowymi reflektorami DS LED Vision – nawiązujący do stylu gamy DS z lat pięćdziesiątych. W kabinie zwracają uwagę takie elementy jak np. ręcznie grawerowane dekory wewnętrzne na konsoli środkowej i drzwiach, a także fotele z tapicerką ze skóry semianilinowej.

Nowy DS 5 proponuje także nowoczesne usługi, w tym DS Connect Box z systemem Pack SOS & Assistance – umożliwiającym automatyczne wezwanie pomocy oraz połączenie assistance z lokalizacją i interwencją odpowiednich służb ratunkowych w razie nagłej potrzeby.

Obecnie w Europie jeździ już ponad 230 000 egzemplarzy DS wyposażonych w tę funkcję.

Kabina nowego DS 5 została zaaranżowana w stylu kokpitu lotniczego, z przyciskami typu "toogle switch" na wysokiej konsoli środkowej oraz podsufitce oraz z 7-calowym ekranem dotykowym, pozwalającym uzyskać dostęp do całego wachlarza usług mobilnych.

Wystawa Motor Show 2015 otwarta będzie dla szerokiej publiczności w dniach 10-12 kwietnia, a poprzedzi ją dzień prasowy – 9 kwietnia.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane