/  / Nowy crossover Suzuki do poprawki

Nowy crossover Suzuki do poprawki

UOKIK|
null
© Suzuki
null

Jak poinformował generalny importer samochodów marki Suzuki w Polsce, wybrane egzemplarze modelu Suzuki SX4 S-Cross z systemem 4WD mogą wymagać modyfikacji. Akcja naprawcza dotyczy ponad 600 aut.

Jak ustalił producent, w przypadku niektórych egzemplarzy Suzuki SX4 S-Cross z systemem 4WD zachodzi podejrzenie o możliwość zamontowania tylnego mostu napędowego z niewystarczającą ilością oleju przekładniowego. Dłuższa eksploatacja wspomnianego podzespołu bez dostatecznej ilości oleju może powodować przyspieszone i nadmierne zużycie.

Na rynku polskim opisaną kampanią naprawczą objętych jest łącznie 641 samochodów Suzuki (patrz TUTAJ).

W związku z zaistniałą sytuacją producent pojazdów zdecydował się na przeprowadzenie kontroli poziomu oleju przekładniowego w tylnym moście napędowym. W przypadku stwierdzenia zbyt niskiego poziomu oleju nastąpi wymiana podzespołu.

Generalny importer Suzuki powiadomi listownie wszystkich właścicieli samochodów objętych akcją o konieczności skontaktowania się z autoryzowaną stacją obsługi, a także wykona konieczną kontrolę we wszystkich samochodach objętych kampanią znajdujących się u dealerów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane