/  / Nowy CLS przed polską publicznością

Nowy CLS przed polską publicznością

null
© Mercedes
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Podczas targów aut zabytkowych Classic Moto Show w Krakowie zobaczymy nie tylko te starsze modele marki Mercedes-Benz. Jako "gwóźdź programu" przed szeroką publicznością zadebiutuje nowy Mercedes CLS.

Gwiazdą imprezy w Krakowie będzie najnowszy Mercedes-Benz CLS, który po raz pierwszy pojawi się w Polsce w zmodernizowanej odsłonie. Sylwetka wzbogaciła się o nowe, ekskluzywne akcenty – w tym dostępne na życzenie przednie lampy Multibeam LED, zapewniające jeszcze wyższy komfort jazdy po zmroku. Dysponują one m.in. funkcją doświetlania zakrętów i rond w oparciu o dane z układu nawigacji.

Do tego w nowym Mercedesie CLS dochodzi zaktualizowana oferta jednostek napędowych i wersji z napędem na obie osie 4Matic, wprowadzenie 9-biegowej przekładni automatycznej 9G-Tronic oraz nowe systemy wspomagające i elementy wyposażenia z zakresu multimediów.

Na polskim rynku unowocześniony Mercedes CLS w najtańszej wersji (CLS coupe 220 BlueTEC) kosztuje od 259 600 złotych (PATRZ TUTAJ).

Wystawa Classic Moto Show odbędzie się w Krakowie już po raz trzeci. Impreza organizowana przez Fundację Muzeum Motoryzacji oraz Muzeum Inżynierii Miejskiej potrwa od 5 do 7 września.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane