/  / Nowy bestseller Jeepa nazywa się Renegade

Nowy bestseller Jeepa nazywa się Renegade

null
© Jeep
null

To było tylko kwestią czasu. Jeep Renegade – czyli nowy model w ofercie marki – już zdążył wysforować się na miejsce #1 w rankingu najchętniej kupowanych Jeepów na rynku niemieckim.

Jeep Renegade – reprezentant segmentu małych aut typu SUV – oficjalnie wystartował na rynku niemieckim w październiku 2014. Auto spotkało się z bardzo życzliwym przyjęciem ze strony prasy motoryzacyjnej oraz samych klientów. Wystarczy podać, że w okresie od stycznia do końca września właśnie Renegade zajmuje pierwsze miejsce w sprzedaży marki Jeep nad Renem. I to wyprzedzając inne modele o ugruntowanej już pozycji rynkowej.

Przed Grand Cherokee i Wranglerem
Renegade uzyskał w Niemczech łącznie wynik powyżej 3 880 rejestracji. Natomiast flagowy Jeep Grand Cherokee legitymuje się wynikiem na poziomie "tylko" 3 490 egzemplarzy. Z kolei Jeep Wrangler – będący prawdziwą ikoną wśród terenówek – od stycznia skusił nad Renem 1 755 nabywców.

Lider marki w Europie
Na całym rynku europejskim sprzedaż Renegade'a zamknęła się wynikiem blisko 40 230 egzemplarzy. To stanowi aż 61% wolumenu przypadającego na całą markę Jeep.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane