/  / Nowy Avensis jedzie do salonów

Nowy Avensis jedzie do salonów

null
© Toyota
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

20 i 21 czerwca w polskich salonach debiutuje nowa Toyota Avensis. Japońska limuzyna klasy średniej kosztuje od 86 900 złotych.

Avensis otrzymał nowy przód nadwozia, w którym wymienione zostały wszystkie elementy karoserii. Reflektory wykorzystują teraz technologię Full Led w światłach do jazdy dziennej, mijania i drogowych. Całkowicie przeprojektowano też wnętrze, które otrzymało nie tylko nowe kształty i wykończenie, ale także materiały i elementy wyposażenia.

Cennik nowej Toyoty rozpoczyna się od 86 900 złotych, czyli dokładnie od takiego samego poziomu, jak w przypadku obecnie oferowanej wersji Avensisa – i to mimo faktu, że wyposażenie seryjne obejmuje teraz jeszcze więcej elementów.

Dealerzy już przyjmują zamówienia na nowego Avensisa.


Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane